miso

Michal Kováč
0904 983 620

Michal je tréner 1.stupňa kulturistiky a fitness a tiež TRX tréner pre individuálne aj skupinové cvičenia s TRX závesným systémom. Poradí a pomôže vám pri redukcii hmotnosti ako aj pri naberaní svalovej hmoty. “Strava – spoznaj svoje kalórie”. Individuálna spolupráca v oblasti stravovania a doplnkov výživy.

michal

Mgr. Michal Zurek
0915 870 579

Michal je trénerom 2. stupňa silového trojboja kulturistiky a fitness. Má certifikát aj ako tréner so závesným systémom TRX, a medzinárodný certifikát poradcu vo výžive NUTRIS. Aktívne sa venuje kalistenike a ,,street workoutu“, kde je základ v cvičení s vlastnou váhou a s pridanou váhou. Jeho zameranie je hlavne na funkčnosť. Poradí vám pri redukcii hmotnosti, naberaní svalovej hmoty, alebo ohľadom doplnkov výživy.

jozo

Jozef Dančo
0948 190 113

Jozef je certifikovaný tréner 1. stupňa. Špecializujem sa na redukciu tuku, naberanie svalovej hmoty, formovanie postavy a zlepšenie celkovej fyzickej kondície cvičenca. Mám skúsenosti aj s menšími rehabilitáciami po zlomeninách ruky a pod. Už od útleho detstva som sa venoval aktívne bojovým a silovým športom a vedomosti a skúsenosti, ktoré som nabral rokmi trénovania teraz prenášam na svojich klientov. Ako hovorím: “…za každého hovoria výsledky”….a tie mať určite u mňa budeš .

paula

Pavlína Kováčová
0904 519 078

Pavlína je trénerka 1.stupňa kulturistiky a fitness.sportuje uz od mladosti a aktívne sa venuje súťaženiu v Slovenskej asociácii naturalnej kulturistiky.pomoze vám s redukciou hmotnosti či naberanim svalovej hmoty.Špecializuje sa  na cvičenie s Trx zavesnym systemom individuálne aj skupinovo.Poradí a pomôže vám sa zorientovať v strave a doplnkoch výživy.

andrej (2)

Andrej Duras
0903 749 101

Andrej je inštruktor fitness a kulturistiky 2. kvalifikačného stupňa (Brimich Promotion Agency), získal medzinárodný certifikát TRX – skupinové cvičenie (GSTC). Zaoberá sa individuálnymi a skupinovými cvičebnými programami (kruhový tréning, TRX cvičenia a kondičné tréningy). Poradí vám v otázkach výživy a zdravého životného štýlu, s odbúravaním telesného tuku, redukciou telesnej hmotnosti, s formovaním a spevňovaním postavy, ako aj naberaním svalovej hmoty. Ušije pre vás tréningové plány a prispôsobí výživové režimy. Poradí a skonzultuje výber vhodných výživových doplnkov v prípade potreby.

peto

Peter Kučera
0949 270 151

Peter je tréner s dlhoročnou praxou a skúsenosťami, ktorý sa špecializuje predovšetkým na spevňovanie a formovanie postavy, redukciu telesného tuku, nárast a budovanie svalovej hmoty, cvičenie s vlastnou váhou tela ( bodyweight ), funkčné tréningy, rozvoj sily a dynamiky, odstraňovanie svalových disbalancií, spevňovanie svalového aparátu, posilnenie stredu tela ( CORE ) a svalov HSS ( hlbokého stabilizačného systému ), rehabilitačná liečba spojená s prevenciou a regeneráciou chrbtice metódou SPS ( špirálová stabilizácia chrbtice ) – cvičenia účinne odstraňujú bolesti chrbta a problémy s pohybovým aparátom, poradenstvo v oblasti výživy, vypracovanie stravovacieho plánu podľa vašej potreby a analýzu základného zloženia tela pomocou diagnostickej váhy Tanita.

Ada

Andrea Remšíková
0949 075 465

Športu sa venujem od malička. Fitness centrum sa stalo sučasťou jej každodenného života v roku 2014 počnúc stravou pohybom aj zdravým životným štýlom. Od roku 2014 sa fitnessu začala venovať aj na súťažnej úrovni. Súťažila v kategóriách fitness model a fitness figúra. Zúčastnila sa rôznych slovenských, českých súťaží na medzinárodnej úrovni. Je certifikovaný tréner I.stupňa fitness a kulturistiky. Klientom zostavý tréningové plány podĺa ich individuálnych potrieb zameraných či už na redukciu hmotnosti alebo budovania svalovej hmoty. Poradí vám aj so stravou, suplementáciou a zdravým životným štýlom.