michal
20210914_094038

Mgr. Michal Zurek
0915 870 579

Michal je trénerom 2. stupňa silového trojboja kulturistiky a fitness. Má certifikát aj ako tréner so závesným systémom TRX, a medzinárodný certifikát poradcu vo výžive NUTRIS. Aktívne sa venuje kalistenike a ,,street workoutu“, kde je základ v cvičení s vlastnou váhou a s pridanou váhou. Jeho zameranie je hlavne na funkčnosť. Poradí vám pri redukcii hmotnosti, naberaní svalovej hmoty, alebo ohľadom doplnkov výživy.

Kristína Veselá
0950 862 997

Kristína je kvalifikovaná trénerka fitness a kulturistiky, držiteľka certifikátov TRX, cvičenie v tehotenstve, cvičenie po pôrode, cvičenie hrou pre deti, certifikát výživového poradcu, chudni zdravo, nauč sa jesť.  Pomôžem vám s redukciou hmotnosti, naberaním svalovej hmoty, kondíciou. Vediem silové tréningy, silovo-kondičné tréningy a dokážem vás pripraviť aj na silové súťaže powerlifting, strongman/strongwoman. Som majsterka sveta v silovom trojboji, majsterka Európy, viacnásobná majsterka Slovenska a držiteľka viacerých svetových rekordov.  Nemám problém odtrénovať aj box a skupinové cvičenie Intensive – silovo kondičný tréning s vlastnou váhou.

jozo

Jozef Dančo
0948 190 113

Jozef je certifikovaný tréner 1. stupňa. Špecializujem sa na redukciu tuku, naberanie svalovej hmoty, formovanie postavy a zlepšenie celkovej fyzickej kondície cvičenca. Mám skúsenosti aj s menšími rehabilitáciami po zlomeninách ruky a pod. Už od útleho detstva som sa venoval aktívne bojovým a silovým športom a vedomosti a skúsenosti, ktoré som nabral rokmi trénovania teraz prenášam na svojich klientov. Ako hovorím: “…za každého hovoria výsledky”….a tie mať určite u mňa budeš .

IMG_20190611_164111_737

Miroslav Horváth
0903 412 054

Miro je certifikovaným trénerom kulturistiky a fitness 1. kvalifikačného stupňa, a performer párovej akrobacie. Vo svojich tréningoch využíva cviky s vlastnou váhou, s externou váhou a z fyzioterapie. Je detailista, pod jeho vedením budete vykonávať jednotlivé cviky technicky správne. Miro vám pomôže: – získať silu a svaly – schudnúť – vyformovať zadok a postavu “do plaviek” – sfunkčniť telo – odstrániť disbalancie pohybového aparátu.