Vítame vás v našich nových priestoroch s rozlohou cca 800m2. Okrem omnoho väčších priestorov na samotné cvičenie kde pribudli nové posilňovacie stroje, jednoručné činky a lavičky, rozšírili sme aj ponuku kardio strojov. V čom sa ale odlišujeme od ostatných fitnesscentier je samostaný kompletne vybavený priestor na CROSSFIT/SPARTAN ZONE, kde je vám k dispozícii okrem profesionálnej multifunkčnej konštrukcie aj vzpieračské pódium, lano na šplh, záťažové sane, bedne, bradlá, kettlebely, sandbagy ……..

Opäť sme do našej ponuky zaradili aj rôzne druhy SKUPINOVÝCH CVIČENÍ, vrátane cvičenia pre deti.

Samozrejme myslíme aj na našich najmenších a pre nich je k dispozícii samostatný DETSKÝ KÚTIK, kde sa deti môžu zabaviť, kým ich rodičia cvičia. Ten je vybavený profesionálnou konštrukciou s pestrou ponukou atrakcií na hranie a TV zónou, kde sú premietané rozprávky.

V nových priestoroch môžete kompletne zrelaxovať vaše telo v SAUNÁCH (fínska a infra) s oddychovou zónou. S uvoľnením svalstva vám radi pomôžu naši MASÉRI.  V prípade, že budete pociťovať nedostatok bronzu, budete ho môcť získať vo vertikálnom SOLÁRIU.

TEŠÍME SA NA VÁS.

 • BONUS KLUB

  bez poplatkov a viazanosti

  Členom sa stanete pri zakúpení permanentky.
  viac
 • ESHOP

  výhodné ceny

  Špecializovaný obchod so širokou ponukou.
  do obchodu
 • NOVINKA

  - sauny, solárium
  - crossfit/spartan zone
  - skupinové cvičenia
  - detský kútik
  - masáže
  viac