• Bežecký pás

    napomáha k získaniu fyzickej kondície
    Napomáha k získaniu fyzickej kondície, spáleniu prebytočných tukových zásob, precvičovaniu a formovaniu svalov dolnej časti tela – stehenných svalov, sedacích svalov a lýtok, ale posilňuje aj niektoré stabilizačné svaly a stred tela. Taktiež pozitívne vplýva na srdcovo-cievny systém, lymfatický systém a zvyšovanie kapacity pľúc.
  • Eliptický trenažér

    precvičuje celé telo
    Pomocou eliptikalu je precvičované celé telo, pretože počas pohybu na tomto prístroji sú zapájané svaly spodnej aj vrchnej časti tela. Aktivované sú stehenné a sedacie svaly, lýtka, stred tela, hrudník, ramená, chrbát a ruky. Na eliptikale je možné spáliť pri nižšej až strednej intenzite niekoľkonásobne vyššie množstvo kalórii ako pri bežnej chôdzi.
  • Stepper

    simuluje chôdzu po schodoch
    Vo svojej základnej podstate simuluje chôdzu po schodoch. Nezaťažuje priveľmi kĺby, je preto vhodný aj pre ľudí s nadváhou a kĺbovými problémami. Hlavné svalové skupiny, ktoré sa zapájajú do pohybu sú: stehenné svaly, sedacie svaly, ale aj lýtka a niektoré menšie stabilizačné svaly. Zapojenie jednotlivých skupín však závisí aj od toho, aký pohyb je na stepperi vykonávaný.
  • Bicykel

    zlepšuje krvný obeh
    Stacionárny bicykel je ideálnym športovým prostriedkom, ktorým sa dajú dosiahnuť rozličné ciele. Zlepšuje krvný obeh, posilňuje a formuje sedacie svaly, svaly nôh a účinne bráni vzniku ochoreniu kĺbov. Veľkou výhodou je, že toto zariadnie môžu používať ľudia v rekonvalescencii, ľudia so slabou kondíciou, či extrémnou nadváhou.
  • Korčuliarsky trenažér

    stroj na cvičenie nôh a celkovej kondície
    Prístroj zameraný na spodnú časť tela, napomáha odbúravať prebytočný tuk a formuje stehenne a sedacie svaly. Imituje pohyb na korčuliach.
slider1
  • BONUS KLUB

    bez poplatkov a viazanosti

    Členom sa stanete pri zakúpení permanentky.
    viac
  • ESHOP

    výhodné ceny

    Špecializovaný obchod so širokou ponukou.
    do obchodu
  • NOVINKA

    - sauny, solárium
    - crossfit/spartan zone
    - skupinové cvičenia
    - detský kútik
    - masáže
    viac